Fotoğraf Çekim
Photography

Fotoğraf Çekimi işini profesyonel olarak yapıyor ve çok keyif alıyoruz, o anı, iyi bir fotoğraf haline çevirebilmek, duyguyu sensör üzerine doğru düşürebilmek ile mümkün olabiliyor. Bunun için yüksek teknoloji makinaları gerektiği kadar iyi bir fizik bilgisi de gerekiyor. Gerekli 4 bileşen; An, teknoloji, duygu ve tecrübeyi sizler için tek bir adreste topladık.

Organizasyon & Parti

Firmanızın kurumsal organizasyon, açılış, davet ve partilerinizde etkinliğinizin en güzel karelerini fotoğraf sanatçılarımız ile ölümsüzleştirebilirsiniz. Cemiyet ve iş dünyasının önde gelen isimleri ile gerçekleştidiğimiz organizasyon ve parti fotoğrafçılığı hizmetlerimizin örneklerini inceleyebilir ve iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ürün Çekimi

Reklam ve görselliğin kurumsal firmalar için günden güne önem kazandığı bu dönemde ürünlerinizin profesyonel stüdyo ve doğru ışık ortamında uzman fotoğrafçılar tarafından fotoğraflanması firmanızın marka değerini arttırır. Rekabet gücünüzün artması için kısa vadeli ve kalitesiz fotoğraflar yerine profesyonel ürün fotoğrafçısı bir ekip ile çalışmanız en doğrusudur.

Gelin & Damat Çekimi

Dış Mekanda Düğün Fotoğrafı Çekimi ;

Düğün fotoğraf çekimi dediğimizde eskiden olduğu gibi 10 metre kare bir fotoğraf stüdyosuna gelin ve dama'tı sokup 1 saat boyunca sıkıcı düğün pozları verdirerek fotoğraf çekmek aklınıza gelebilir, nihayet Avrupa'dan sonra Türkiye'de düğün fotoğrafçılığı aslında olması gereken yerlere yani dış mekanlara çıktı,İstanbul'da parklarda, saraylarda, boğazda, veya mesire yerlerinde dolaşırken karşınıza her an düğün fotoğrafçıları çıkabilir Şampiyon Fotoğrafçılık olarak bu akımın öncülerinden olduğumuza inanıyor ve sizleri düğün fotoğrafları için fotoğraf stüdyolarından çıkıp doğaya denize ve özgürce hareket edebileceğiniz dış mekanlara çağırıyor.

Video ve Animasyon

Teknolojinin ilerlemesi sayesinde internetin yanı sıra televizyon dünyası da gittikçe pozitif bir ilerleme katetmekte, ilerlemeyi en iyi şekilde gözlemlediğimiz kategori ise reklam videoları. Her bir saniyesinde izleyici şaşırtan, kategorisi ne olursa olsun tanıtımını en iyi şekilde yapan reklam videoları hazırlatabileceğiniz en güvenli adres; Sg Tasarım.

Görsellik neden önemlidir?

İnsan beyni dinlemeye oranla daha çok gördüğünü hatırlıyor ve anlıyor. Çünkü kavramlar zihnimizde simgelerle anlam buluyor, kalıcılık sağlıyor. Sözlü anlatım 3 gün sonra %10 hatırlanırken, Görsel anlatım en az %65 hatırlanmaktadır.

İLETİŞİM
SG BLOG

Photoshop CS6 ile gelen yenilikler Photoshop CS6 ile gelen yenilikaaaler Photoshop CS6 ile gelen yenilikaaaler Photoshop CS6 ile gelen yenilikaaaler Photoshop

Photoshop CS6 ile gelen yenilikler Photoshop CS6 ile gelen yenilikaaaler Photoshop CS6 ile gelen yenilikaaaler Photoshop CS6 ile gelen yenilikaaaler Photoshop

TWİTTER

 Sosyal Medya Danışmanlığı Yapıyoruz

 Sosyal Medya Danışmanlığı Yapıyoruz

 Sosyal Medya Danışmanlığı Yapıyoruz

 Sosyal Medya Danışmanlığı Yapıyoruz

 Sosyal Medya Danışmanlığı Yapıyoruz